zapytanie

Formularz

1. ile faz

2. silnik

3. typ obudowy

4. Start

5. typ agregatu

6. moc

7. Co bedzie zasilał agregat ?

8. Odpowiedź prosze przesłac do:

Dane adresowe


Przedsiębiorstwo Handlowe ELEM Leszek Wodziński

45-325 Opole ul. Światowida 6

+48774559702

info@elem.com.pl

Leszek Wodziński
Prezes

+48601424445

lwodzinski@elem.com.pl

Jarosław Wodziński
Dyrektor Handlowy

+48601424441

jwodzinski@elem.com.pl

Bartosz Klejnowski
Sprzedaż i nowe technologie

+48795424445

bklejnowski@elem.com.pl

Grażyna Szymańska
Logistyka

+48601424442

gszymanska@elem.com.pl

Lidia Witczyk
Koordynator serwisu

+48781424445

lwitczyk@elem.com.pl

Anna Pietrzak
Koordynator serwisu

+48725424441

serwis@elem.com.pl

Piotr Simonides
Marketing

+48601424450

psimonides@elem.com.pl

Projekty


Dawid Konieczny
Projektant

+48695741510

dkonieczny@elem.com.pl

Usługi finansowe


Bartosz Wolski
Leasing, kredyty

+48502729023

bwolski@agregaty.elem.com.pl

Elem Power Oddział Gdynia


Arkadiusz Wardziński
Sprzedaż i serwis

+48503143013

awardzinski@elem.com.pl


Elem Power Oddział Zielona Góra


Marek Manda
Sprzedaż i serwis

+48604776081

mmanda@elem.com.pl
Rafał Ruchniewicz

+48608062943

info@elem.com.pl


Elem Power Oddział Leszno


Wojciech Bąkiewicz
Sprzedaż i serwis

+48600114605

wbakiewicz@agregaty.elem.com.pl