Kontakt

Dane adresowe


Przedsiębiorstwo Handlowe ELEM Leszek Wodziński

45-325 Opole ul. Światowida 6

+48774559702

info@elem.com.pl

Leszek Wodziński
Prezes

+48601424445

lwodzinski@elem.com.pl

Jarosław Wodziński
Dyrektor Wykonawczy

+48601424441

jwodzinski@elem.com.pl

Bartosz Klejnowski
Sprzedaż

+48795424445

bklejnowski@elem.com.pl

Grażyna Szymańska
Logistyka

+48601424442

gszymanska@elem.com.pl

Alina Weretczuk
Księgowość

+48886634443

aweretczuk@elem.com.pl

Piotr Simonides
Marketing

+48601424450

psimonides@elem.com.pl

Agnieszka Malik
Koordynator serwisu

+48886634843

amalik@elem.com.pl

Ewa Monasterska
Koordynator serwisu

+48781424445

emonasterska@elem.com.pl


Serwis


Marcin Wosman
Serwisant

+48601424451

mwosman@elem.com.pl

 

Jarosław Pohorecki
Serwisant

+48532446445

jpohorecki@elem.com.pl


Projekty


Dawid Konieczny
Projektant

+48695741510



Elem Power Oddział Warszawa


Miłosz Kurpiewski
Sprzedaż i serwis

+48502113279



Elem Power Oddział Warszawa II


Mirosław Kowalczyk
Sprzedaż i serwis

+48798282720



Elem Power Oddział Gdynia


Arkadiusz Wardziński
Sprzedaż i serwis

+48503143013



 

Marcin Pieper
Serwis

+48607348607



Elem Power Oddział Zielona Góra


Marek Manda
Sprzedaż i serwis

+48604776081


 

Rafał Ruchniewicz

+48608062943




Elem Power Oddział Leszno


Wojciech Bąkiewicz
Sprzedaż i serwis

+48600114605



Elem Power Oddział Kalisz


Ryszard Małolepszy
Sprzedaż i serwis

+48601768685



Elem Power Oddział Białystok


Jerzy Dojlida
Sprzedaż i serwis

+48668424638



Elem Power Oddział Gliwice


Jarosław Narkiewicz
Sprzedaż i serwis

+48501544313



Elem Power Oddział Tychy


Marek Jurowicz
Sprzedaż i serwis

+48509531921



Elem Power Oddział Częstochowa


Cezary Sitkiewicz
Sprzedaż

+48500211543



Elem Power Oddział Bielsko Biała


Patryk Kościelak
Sprzedaż

+48502158833



Elem Power Oddział Katowice


Adam Cisowski
Sprzedaż

+48602713171



Elem Power Oddział Kraków


Bruno Manda
Sprzedaż i serwis

+48602126529



Elem Power Oddział Zakopane


Franciszek Gruszka
Sprzedaż i serwis

+48600244218



Elem Power Oddział Otwock


Krzysztof Szuchnik
Sprzedaż i serwis

+48507134780



Elem Power Oddział Konin


Andrzej Michalski
Sprzedaż, dotacje, kredyty

+48502210870



Elem Power Oddział Wrocław


Krzysztof Pol
Sprzedaż i serwis

+48600856031



Elem Power Oddział Szczecin


Krzysztof Gocałek
Sprzedaż

+48608584862